Fizjofit - P.G Pabich

Fizjoterapia i Rehabilitacja w Reczu

Umów wizytę telefonicznie

661 628 174 - Patrycja 601 526 320 - Grzegorz

Odwiedź nas

Recz, ul. Piastowska 6

Dzień dobry! Pozwól, że się przedstawimy 🙂

Naszą przygodę z fizjoterapią zaczęliśmy w Gorzowie Wlkp. - jako pierwszy historyczny rocznik tego kierunku na ZWKF Gorzów Wielkopolski(2010).

patrycja pabich rehabilitacja recz gabinet

Po trzech latach nauki, czerpiąc wiedzę m in. od dr Faliszewskiego, dr Rakowskiego (którzy z licznymi sukcesami w branży rehabilitacyjnej funkcjonują na rynku Polskim) przenieśliśmy się z Gorzowa do Poznania , rozpoczynając II stopień studiów, (mgr fizjoterapii Patrycja Pabich - AWF Poznań, mgr fizjoterapii Grzegorz Pabich - UM Poznań), gdzie uzyskaliśmy tytuł magistra fizjoterapii( pierwszy stopień specjalizacji 2015).

grzegorz pabich fizjoterapia recz

Od roku 2017 jesteśmy członkami Krajowej Izby Fizjoterapeutów. Na co dzień pracujemy w placówce rehabilitacji ambulatoryjnej w Reczu, posiadającej kontrakt z NFZ. Dodatkowo, aby w pełni wykorzystać wiedzę i potencjał postanowiliśmy otworzyć Gabinet Fizjoterapii i Rehabilitacji w Reczu, znajdujący się w Przychodni Zdrowia pani doktor Koper - Kozikowskiej. Przez te kilka lat ukończyliśmy liczne kursy z zakresu: terapii manualnej, terapii odruchowej, technik tkanek miękkich, pinopresury, suchego igłowania, treningu medycznego, technik osteopatycznych, terapii wisceralnej, fitness oraz treningu personalnego.